Vytápění

Nabízeme širokou škálu komplexního řešení v oblasti vytápění.

V současné době pro moderní vytápení nabízíme tepelná čerpadla s různými typy výkonů pro aplikace do rodinných domů,bytových domů,kanceláří,skladů od značek Stiebel Eltron, LG a Daikin.

Tepelná čerpadla lze též využít pro přípravu teplé užitkové vody, kde dojde k výrazné úspoře energií a tím i komfortním požadavkům ze strany zákazníka.

Jsme schopni zajistit komplexní dodávku komponentů pro topný systém. Řešení systémů vytápění realizujeme pomocí již zmíněných tepelných čerpadel. Káždý stroj je konstruován na míru konkrétní aplikace, aby byla zajištěna nejvyšší efektivita provozu. 

V průmyslových provozech také vzniká velké množství odpadního tepla, které lze využít pro ohřev teplé užitkové vody nebo pro podporu topných systémů. Zdrojem odpadního tepla je chladicí nebo mrazící zařízení, které produkuje (odpadní kondenzační teplo), toto teplo lze odvádět do akumulačních nádrží pomocí rekuperačního výměníku. Využití těchto technologií  znamená výraznou úsporu enrgií při nízkých investičních nákladech. Dnes je kladen stále větší důraz na zvyšování energetické účinnosti systému. Využívání odpadního tepla nebo vytápění tepelným čerpadlem je vhodným krokem ke zlepšení i našeho životního prostředí.

 

 

Therma V

Například výrobky řady THERMA V od firmy LG byly navrženy s maximální efektivností s ohledem na potřeby zákazníka u novostaveb, kde s podlahovým vytápěním lze dosáhnout velmi nízkých provozních nákladů.

Firma LG do svého výrobního sortimentu tepelných čerpadel zakomponovala zásobník teplé užitkové vody s podporou solárního vytápění, kde se opět zvyšuje efektivita úspory energií s podporou přírody.

 

 

 

 

Katalog Therma V 

Kontakt

Zakázková kancelář a technologické oddělení
Plzeňská 437
330 22, Zbůch

Martin Spěváček - technolog
tel.: +420 603 389 394
spevacek@plzenskachladirenska.cz

 

Obchodní oddělení

tel.: +420 603 389 394
obchod@plzenskachladirenska.cz

 

Hana Jindřichová - účetní

tel.: +420 602 588 246
jindrichova@plzenskachladirenska.cz

 

Technik servisu
Pavel Spěváček
tel.: +420 604 607 517
servis@plzenskachladirenska.cz
 

Poptávkový formulář

Pomocí našeho poptávkového formuláře nám můžete ihned zaslat podklady pro vytvoření nabídky.